Ірина Іваськів

Про автора

Вітаю! Приємно, що завітали до мене на посиденьки! Давайте знайомитися!

Мене звать Ірина Іваськів. Я – з міста Кам’янського, що на Дніпропетровщині. Пишу з дитинства. Вірші, пісні, тексти різних жанрів, методичні посібники. І українською, і російською – як тече із серця…

Автор сотень (та вже й тисяч) опублікованих статей різних жанрів і тематики. Більшість їх – на блозі корисних статей Life Academy. Заходьте, вибирайте рубрику і читайте!

Блогер (автор різних навчальних проектів, програм, методичних розробок). Запрошую на мій YouTube канал – там «Майстер класи для поетів-початківців», «Біблейські уроки музики» й багато чого.

Поет / композитор (автор понад 500 пісень для сольного і хорового виконання), видані 5 нотних збірок (2004, 2005, 2006, 2009, 2021) , деякі пісні є на YouTube каналі, деякі – на SoundCloud, деякі – тут на сайті.

Письменниця (автор 20 виданих книг), член Спілки християнських письменників України, мої віршовані й прозові твори є в різноманітних альманахах (наприклад, в альманасі «Інтереальність» НСПУ).

Голова Всеукраїнської громадської організації «Перлина Відродження», що займається розвитком і популяризацією християнської творчості; постійний член журі та співорганізатор декількох міжнародних фестивалів дитячої творчості.

Засновник і постійний тренер в Міжнародній Онлайн Школі Копірайтингу. Громадський діяч і вчитель-методист з великою практикою викладання. Резидент Кабінету експертів, започаткованого Громадянським рухом «Всі разом!». Член Міжнародної Асоціації Журналістів «Новомедіа».

А ще я – просто багатодітна мама. ))) Мене можна знайти у Фейсбуці і в Інстаграмі. Відправляйте запити у друзі, будемо щиро дружити і підтримувати один одного у творчих пошуках, обговореннях і досягненнях! Із повагою Ірина Іваськів